Провідний виробник пакувальних та конденсаторних плівок
LoadingDNV

DNV

Політика товариства
| |

Безпечність продукту

Підприємство ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» сертифіковане на відповідність до міжнародної норми ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів». 
Наша система управління безпечністю харчових продуктів гарантує споживачам безпеку кінцевого продукту, оскільки в процесі виробництва всі ключові фактори, включаючи мікробіологічні, хімічні та фізичні, перебувають під повним контролем. Сертифікація підприємства за цим стандартом забезпечує впевненість у тому, що компанія контролює усі фактори ризику, які можуть вплинути на виробничий процес.
На ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» проводиться контроль кожного виробничого етапу. За необхідності можна відстежити тип вхідної сировини, час кожної технологічної операції та характеристики кожної партії продукції. 
У процесі забезпечення контролю якості важливу роль відіграє персонал компанії, тому відповідально здійснюється підбір кадрів, регулярно проводиться навчання та перевірка компетентності працівників підприємства.
Процес відвантаження продукції є автоматизованим, що не допускає помилки та виключає людський фактор. Кожен вантаж під час доставки контролюється відповідальними особами. Для перевезень використовується транспорт,  який захищає продукцію від дії небезпечних чинників, перепадів температури, механічних пошкоджень та відповідає усім вимогам.
У 2015 році відсутні зауваження та рекламації, що стосуються безпеки продукту. 


© 2021 terichem-lutsk.com
Луцька веб-студія ефективних рішень «oSs» - Професійне створення веб-сайтів в Луцьку.